Newsletter
Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami naszego Wydawnictwa ?
Aktualności
Książki Prohibity w formie ebooków. | 2012-03-14

Miło nam poinformować, że od marca 2012 roku książki naszego wydawnictwa są dostępne w formie ebooków.
− Biorąc pod uwagę coraz częstsze zapytania ze strony naszych drogich Klientów i czytelników, zdecydowaliśmy się poszerzyć nasza ofertę o ebooki − mówi Paweł Toboła-Pertkiewicz, właściciel wydawnictwa Prohibita.
Ebooki są dostępne w patronackiej księgarni internetowej wydawnictwa, http://www.multibook.pl w dwóch najpopularniejszych obecnie na rynku formatach: MOBI i EPUB. W tej chwili w formie ebooków jest dostępnych tylko kilka książek z całej oferty wydawnictwa.
− Do końca roku planujemy, że cała nasza oferta będzie już dostępna w formie elektronicznej, nie tylko jako PDF-y, które są coraz mniej popularnymi formatami wśród czytelników.
Również książki, których nakłady są już wyczerpane będą sukcesywnie dodawane do naszej oferty eksiążek − dodaje Toboła-Pertkiewicz.
Wydawnictwo Prohibita istnieje od 2007 roku. Specjalizuje się w książkach z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii najnowszej oraz polityki. Wśród autorów wydanych przez Prohibitę są m.in. prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Michał Wojciechowski, a spośród zagranicznych m.in. Vaclav Klaus, Ron Paul, Henry Hazlitt, czy Frederic Bastiat. Dział z ebookami dostępny jest w księgarni http://multibook.pl/ebooki-prohibity-%28format-pdf-epub-mobi%29,102.html.


Wyszukiwarka
Na naszym kanale YouTube


X