Newsletter
Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami naszego Wydawnictwa ?
Aktualności
Dariusz Rozwadowski podpisuje książki w księgarni w Warszawie | 2018-11-09
Dariusz Rozwadowski, autor książki "Marksizm kulturowy. 50 lat walki z cywilizacją zachodu" spotka się z czytelnikami w księgarni Multibook.pl przy ul. Dymińskiej 4 w Warszawie w sobotę, 10 listopada 2018 roku. Książka była bestsellerem października księgarni. 
 
 
 
 
 
 
 

Podczas spotkania będzie można poznać autora książki, która w od pierwszego dnia odkąd trafiła do sprzedaży cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów trafiając z miejsca na listę bestsellerów. 

Dariusz Rozwadowski (ur. 1984) – historyk, nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania fizycznego, trener piłki nożnej UEFA A, działacz sportowy. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w historii Kościoła. Od 10 lat zaangażowany w pracę z dziećmi i młodzieżą. Absolwent poznańskiej AWF, skończył kursy trenerskie, animator sportu, społecznik.

Więcej o książce: 
 


 
Autor o książce i sobie: 
https://www.youtube.com/watch?v=GPWT6KkC6E0

https://www.youtube.com/watch?v=kPlCGSgBkFY

(…) Rewolucja kulturowa prowadzona przez marksistów od lat 60. XX wieku doprowadziła do dramatycznych spustoszeń w łonie cywilizacji zachodniej. Na naszych oczach odbywa się marsz w kierunku totalitaryzmu. Zdobycie kultury zgodnie z wytycznymi Antonia Gramsciego, a następnie przekształcenie jej przez zaaplikowanie destrukcyjnych treści stworzonych przez szkołę frankfurcką – okazało się strategią genialną. Marksiści kulturowi w sposób pokojowy niemal doszczętnie zniszczyli cywilizację łacińską. Skutecznie zanegowali istnienie prawa naturalnego i prawdy obiektywnej, co doprowadziło do zrównania dobra i zła, prawdy i kłamstwa, grzechu i cnoty. Wszystkie zachowania, postawy, wartości od wieków uznawane za gorszące, niemoralne i wyniszczające ludzką psychikę – zostały usankcjonowane prawnie. Z kolei obrońcy tradycyjnego porządku świata są piętnowani, skazywani na ostracyzm, a nawet poddawani szykanom w świetle prawa rzekomo zwalczającego tzw. mowę nienawiści.
Fragment książki

Pokaż mniej


Wyszukiwarka
Na naszym kanale YouTube


X