Newsletter
Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami naszego Wydawnictwa ?
Aktualności
Wydawnictwo Prohibita

Wydawnictwo PROHIBITA zostało założone przez Pawła Tobołę-Pertkiewicza w 2007 roku. W ciągu blisko 10 lat istnienia wydaliśmy ponad sto książek z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii i polityki, a także kwestii cywilizacyjnych, jakich w Polsce wcześniej jeszcze nie było. Nasze książki będą zgodnie z nazwą wydawnictwa, czyli łacińskim terminem prohibita, poruszać takie tematy i zagadnienia, których próżno szukać w „oficjalnej”, czyli politycznie poprawnej, literaturze. 

pro1m

Nasze książki są dla wybranych. Są dla ludzi, którzy cenią sobie niezależność intelektualną, prawdę historyczną i wolność gospodarczą. Wydajemy książki z duchem motta jednego z największych pisarzy polskich XX wieku, Józefa Mackiewicza, iż „jedynie prawda jest ciekawa”. Przygotowywane przez nasze Wydawnictwo książki mają zatem za cel być nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim przedstawiać fakty. Nasze książki wydajemy wyłącznie za własne pieniądze, nie dostajemy i nie staramy się o żadne publiczne granty, gdyż jesteśmy im przeciwni, a przede wszystkim chcemy być naprawdę niezależnym wydawnictwem. Wśród naszych autorów są: prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Grzegorz Kucharczyk, prof. Michał Wojciechowski, prof. Robert Gwiazdowski, dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, dr Jakub Wozinski, reżyser Grzegorz Braun, red. Krystian Kratiuk, red. Waldemar Żyszkiewicz, Sebastian Reńca, a także pisarze zagraniczni: były prezydent Republiki Czeskiej Vaclav Klaus, laureat nagrody Nobla z ekonomii Friedrich August von Hayek, Richard Weaver, Frederic Bastiat, Ron Paul, Erik von Kuehnelt-Leddihn, Albert Nock czy Russell Kirk.

pro3mRegularnie uczestniczymy w największych imprezach książkowych w Polsce: Targach Książki Katolickiej oraz Targach Książki Historycznej w Warszawie. Od kilku lat gościmy również na Wrocławskich Targach Dobrych Książek. 

Zdecydowania większość naszych książek udostępniliśmy w wersji elektronicznej (formaty PDF, EPUB i MOBI). Wydaliśmy również dwa audiobooki.

* * *

Księgarnia internetowa Multibook.pl powstała w styczniu 2008 roku, aby skupić w jednym miejscu wszystkie tytuły wydawnictw szeroko rozumianych jako prawicowe w Polsce. W naszej ofercie mamy książki od blisko dwustu wydawców z całej Polski w bardzo atrakcyjnych cenach.

pro2mMultibook.pl to miejsce gdzie kupisz książki niedostępne lub bardzo trudno dostępne w wielkich sieciach księgarskich. Naszą misją jest, aby wszystkie wartościowe książki, jakie ukazują się w Polsce były dostępne dla państwa w jednym miejscu - w naszej księgarni, a szczególnie te, które idą pod prąd politycznej poprawności. Obecnie mamy blisko 3000 tytułów w stałej ofercie. Jesteśmy firmą rodzinną i nastawioną na Klienta. Nie ma u nas problemów z wymianą książek lub zwrotem zakupionego towaru. W ciągu 21 dni każda książka może być oddana bez podawania nawet żadnego powodu.

Przez 10 lat istnienia wysłaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zamówień do Klientów z pięciu kontynentów świata. Zdecydowana większość Klientów powraca do nas i robi w naszej księgarni regularnie zakupy. Na naszym profilu na portalu Facebooku wciąż przybywają kolejni fani.
Dzięki prowadzeniu sklepu Multibook.pl i zyskom z niego płynącym możemy prezentować Państwu książki dotychczas niedostępne polskim Czytelnikom ze względu na wysokie koszty zakupu praw autorskich, tłumaczeń, składu i druku. Nabywając pozycje z naszej oferty wspierają więc Państwo jednocześnie wydawanie na polskim rynku przez nasze wydawnictwo wartościowych publikacji książkowych. Kupując w naszej księgarni stają, się zatem Państwo mecenasami kultury przez bardzo duże „K” przyczyniając się do intelektualnego przeobrażania Polski.

 

Kilka słów o właścicielu:

Paweł Toboła-Pertkiewicz,
absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, dziennikarz i publicysta. Redaktor (wspólnie z prof. M.J. Chodakiewiczem) pierwszej wydanej po 1989 roku w Polsce książki o Ronaldzie Reaganie pt. Moja wizja Ameryki. Organizator kilkunastu międzynarodowych konferencji. W latach 2007-2013 członek zarządu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego PAFERE. W 2007 roku inicjator ogólnopolskiego protestu przeciw obniżeniu wieku szkolnego, twórca strony www.prawarodzicow.pl, na której blisko 50 tys. ludzi podpisało swój sprzeciw.
Prywatnie interesuje się przede wszystkim... książkami, ale poza nimi również historią w ogóle, zaś historią Irlandii w szczególności, próbuje również swoich sił w fotografii, a także w biegach na krótkich dystansach (10 km). Ponadto szczęśliwy tata Ewy, Zofii i Leona.

Zdjęcia powiązane ze strona:Wyszukiwarka
Na naszym kanale YouTube


X