Newsletter
Chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami naszego Wydawnictwa ?
Aktualności
Radomir Nowakowski - wieczór autorski w księgarni Multibook.pl | 2024-05-16
Wieczór autorski Radomira Nowakowskiego, lekarza i pasjonata liczb, autora książki Depopulacja o sytuacji demograficznej Polski i perspektywach na przyszłość!
 
 
 
 
Książka, którą trzymasz w ręku zmieni twoje spojrzenie na przyszłość świata. Jak będzie on wyglądał za 50 lat? Czy Europa ma szansę być czymś więcej niż tylko opustoszałym domem starców? Czy Polacy jako naród przetrwają? Które narody prześcigną wkrótce Chiny i Indie w liczbie ludności? A które są na najlepszej drodze do… wyginięcia? Przed którym kontynentem pojawia się demograficzna szansa? Jakie rodzi to konsekwencje polityczne, gospodarcze, społeczne, kulturowe i religijne, czyli jak zmiany demograficzne zmienią światową geopolitykę i jak demografia determinować będzie nasze życie w przyszłości.
Autor – pasjonat liczb i danych, zabiera nas w demograficzną podróż dookoła świata i – analizując te procesy – ukazuje jak będzie wyglądał świat za 20, 50 a nawet 100 lat. Prezentuje narody mające przed sobą przyszłość, i te, które jej nie mają. Tak popularna dziś geopolityka w swoich rozważaniach nie bierze pod uwagę tego czynnika, tymczasem siła poszczególnych narodów i państw, będzie zależeć w największym stopniu od… czynnika ludzkiego.
Słuchając codziennych komunikatów, które straszą przeludnieniem, brakiem żywności i wody pitnej, kończeniem się zasobów naturalnych, trudno uwierzyć w zbliżającą się katastrofę demograficzną. Tymczasem… liczby nie kłamią. I książka "Depopulacja" udowadnia to ponad wszelką wątpliwość.
 
Autro zaprasza na swój wieczór zatytułowany "Dzień dziecka bez dzieci?"


 
 
 
"Nie wiem co jest bardziej porażające: wymowa danych przedstawionych w tej książce czy widok ludzi tańczących na własnym pogrzebie". – dr Jan Przybył
Więcej o książce:
 
 
Jak do nas dotrzeć?

Wyszukiwarka
Na naszym kanale YouTube


X